728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 25 червня

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 25 червня

25 червня вийшов у світ черговий номер Червоноградської міської газети “Новини Прибужжя”

В свіжому випуску газети читайте про таке:

  • Президент і міністр обіцяють гірникам шахти “Надія” повернути заборговану за 4 місяці зарплату. Три дні протесту під стінами Верховної Ради та Офісу президента – конкретики поки немає.
  • Західна Україна у воді! Якої шкоди заподіяла негода в Червонограді, на Львівщині та в інших областях?
  • Затишшя на вихідних і черговий стрибок на початку тижня. 23 червня в Червонограді підтверджено 13 нових випадків зараження на коронавірус.
  • Карантин продовжено до 30 червня, але пасажирські перевезення все ж відновили. Коли маршрутки повернуться на вулиці міста?
  • Через карантинні обмеження День міста святкуватимемо скромно. Роботи з благоустрою міста проводять масштабні. Плани розвитку Червонограду – амбітні. Детальніше у великому інтерв’ю міського голови Андрія Залівського.
  • Іржава вода в Червонограді – завжди так не буде. Тривають роботи нульового циклу станції знезалізнення.
  • Переселенці, громадяни, які живуть чи працюють не за місцем реєстрації, або взагалі її не мають, відтепер зможуть голосувати на місцевих виборах. Як змінити виборчу адресу?
  • Дізнавайтесь про важливе вчасно зі сторінок газети “Новини Прибужжя”
Прес-анонс: Огляд Новин Прибужжя 25.06.2020

В свіжому номері червоноградської міської газети "Новини Прибужжя" за 25 червня 2020 року читайте про таке:Президент і міністр обіцяють гірникам шахти "Надія" повернути заборговану за 4 місяці зарплату. Три дні протесту під стінами Верховної Ради та Офісу президента – конкретики поки немає.Західна Україна у воді! Якої шкоди заподіяла негода в Червонограді, на Львівщині та в інших областях? Затишшя на вихідних і черговий стрибок на початку тижня. 23 червня в Червонограді підтверджено 13 нових випадків зараження на коронавірус.Карантин продовжено до 30 червня, але пасажирські перевезення все ж відновили. Коли маршрутки повернуться на вулиці міста?Через карантинні обмеження День міста святкуватимемо скромно. Роботи з благоустрою міста проводять масштабні. Плани розвитку Червонограду – амбітні. Детальніше у великому інтерв’ю міського голови Андрія Залівського.Іржава вода в Червонограді – завжди так не буде. Тривають роботи нульового циклу станції знезалізнення. Переселенці, громадяни, які живуть чи працюють не за місцем реєстрації, або взагалі її не мають, відтепер зможуть голосувати на місцевих виборах. Як змінити виборчу адресу?Дізнавайтесь про важливе вчасно зі сторінок газети "Новини Прибужжя"

Опубліковано Радіостудія Новий двір Четвер, 25 червня 2020 р.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації