728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 18 червня

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 18 червня

18 червня вийшов у світ черговий номер Червоноградської міської газети “Новини Прибужжя”

В свіжому випуску газети читайте про таке:

  • Пом’якшення карантину Червонограду не “світить”. 12 нових випадків коронавірусу за добу – новий антирекорд.
  • Триває модернізація очисних. Готовність об’єкта – 70%.
  • Навчальний рік завершено. Вітаємо переможців і учасників предметних олімпіад, конкурсів і фестивалів.
  • Прийом учнів у десятий клас Червоноградського ліцею розпочато.
  • Людина, яка живе з Богом. Інтерв’ю Андрія Дікальчука із старшою сестрицею парафії святого Йосафата Марією Пакушевською.
  • Переміщення видатків міського бюджету спрямовані на потреби освіти і медицини. Це рішення підтримали депутати Червоноградської міської ради.
  • Фізичні особи-підприємці отримають допомогу на дітей. Роз’яснення щодо критеріїв, передбачених постановою Кабінету Міністрів України, надає начальник управління праці та соціального захисту населення Червоноградської міської ради Ірина Шмирко.
  • Ремонтують Львівську. Якою буде дорога, що зустрічає людей при в’їзді в місто зі сторони Львова?
  • Ветеринарна клініка “Кіт Пес” шукає лікаря для роботи з дрібними тваринами. Вимоги і умови на останній сторінці газети.

Читайте та передплачуйте “Новини Прибужжя”.

Дізнавайтеся про важливе на сторінках часопису. Свіжий випуск щотижня у четвер, зранку!

Прес-анонс газети "Новини Прибужжя" від 18.06.2020 р.

В свіжому номері червоноградської міської газети "Новини Прибужжя" за 18 червня 2020 року читайте про таке:Пом’якшення карантину Червонограду не «світить». 12 нових випадків коронавірусу за добу – новий антирекорд.Триває модернізація очисних. Готовність об’єкта – 70%.Навчальний рік завершено. Вітаємо переможців і учасників предметних олімпіад, конкурсів і фестивалів.Прийом учнів у десятий клас Червоноградського ліцею розпочато. Людина, яка живе з Богом. Інтерв’ю Андрія Дікальчука із старшою сестрицею парафії святого Йосафата Марією Пакушевською.Переміщення видатків міського бюджету спрямовані на потреби освіти і медицини. Це рішення підтримали депутати Червоноградської міської ради.Фізичні особи-підприємці отримають допомогу на дітей. Роз’яснення щодо критеріїв, передбачених постановою Кабінету Міністрів України, надає начальник управління праці та соціального захисту населення Червоноградської міської ради Ірина Шмирко.Ремонтують Львівську. Якою буде дорога, що зустрічає людей при в’їзді в місто зі сторони Львова?Ветеринарна клініка «Кіт Пес» шукає лікаря для роботи з дрібними тваринами. Вимоги і умови на останній сторінці газети.Читайте та передплачуйте «Новини Прибужжя».Дізнавайтеся про важливе на сторінках часопису. Свіжий випуск щотижня у четвер, зранку!

Опубліковано Радіостудія Новий двір Четвер, 18 червня 2020 р.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації