728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 11 червня

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 11 червня

11 червня 2020 року вийшов у світ черговий номер Червоноградської міської газети “Новини Прибужжя”.

В свіжому номері часопису читайте про таке:

 • Газета “Новини Прибужжя” посіла друге місце в номінації “Найбільш резонансний соціально важливий цикл публікацій” Конкурсу друкованих видань “Четверта влада”, який проводила Львівська обласна державна адміністрація.
 • До Червоноградського району увійдуть Сокальщина, Радехівщина і селище Добротвір. Які ще міста і села?
 • Скільки державні енергетичні підприємства заборгували ДП “Львіввугілля” і які перспективи вугільної галузі України? Червоноградська профспілка гірників направила звернення до Уряду України.
 • Троє претендентів на звання “Почесний громадянин міста Червоноград”. Хто вони?
 • Виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, допомога дітям-сиротам, благоустрій міста. Куди ще спрямували кошти міського бюджету?
 • 50 000 гривень – бюджет конкурсу соціально-культурних проектів для громадських організацій і спільнот. Розпочато прийом пропозицій.
 • Центр перетримки безпритульних собак у Червонограді. Хто і як опікується бездомними тваринами?
 • Невгамовний коронавірус: За тиждень у Червонограді діагностували 14 нових випадків захворювання на COVID-19.
 • Літо розпочалося майже щоденними зливами. Як не стати жертвою блискавки під час грози?
 • Справжнє літнє тепло ще попереду. Готуймося до сезону пікніків. Три смачних рецепти для відпочинку на природі.
 • Вони мали стати окрасами Червонограда, але багато років перебувають у занепаді. Історія, стан і перспективи трьох споруд міста.
 • Поки господар був у від’їзді, до його приватного будинку пробрався, та й собі оселився злодій.

Пильнуйте себе та своє майно! Читайте і передплачуйте  газету “Новину Прибужжя” та заходьте по свіжі новини на сайт Червоноград.City.

Прес-анонс газети "Новини Прибужжя" від 11.06.2020 р.

В свіжому номері червоноградської міської газети "Новини Прибужжя" за 11 червня 2020 року читайте про таке:Газета "Новини Прибужжя" посіла друге місце в номінації "Найбільш резонансний соціально важливий цикл публікацій" Конкурсу друкованих видань "Четверта влада", який проводила Львівська обласна державна адміністрація.До Червоноградського району увійдуть Сокальщина, Радехівщина і селище Добротвір. Які ще міста і села?Скільки державні енергетичні підприємства заборгували ДП "Львіввугілля" і які перспективи вугільної галузі України? Червоноградська профспілка гірників направила звернення до Уряду України.Троє претендентів на звання "Почесний громадянин міста Червоноград". Хто вони?Виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, допомога дітям-сиротам, благоустрій міста. Куди ще спрямували кошти міського бюджету?50 000 гривень – бюджет конкурсу соціально-культурних проектів для громадських організацій і спільнот. Розпочато прийом пропозицій.Центр перетримки безпритульних собак у Червонограді. Хто і як опікується бездомними тваринами?Невгамовний коронавірус: За тиждень у Червонограді діагностували 14 нових випадків захворювання на COVID-19.Літо розпочалося майже щоденними зливами . Як не стати жертвою блискавки під час грози? Справжнє літнє тепло ще попереду. Готуймося до сезону пікніків. Три смачних рецепти для відпочинку на природі.Вони мали стати окрасами Червонограда, але багато років перебувають у занепаді. Історія, стан і перспективи трьох споруд міста.Поки господар був у від’їзді, до його приватного будинку пробрався, та й собі оселився злодій. Пильнуйте себе та своє майно! Читайте і передплачуйте газету "Новину Прибужжя" та заходьте по свіжі новини на сайт Червоноград.City.

Опубліковано Радіостудія Новий двір Четвер, 11 червня 2020 р.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації