728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Радіостудія “Новий двір” – перспектива є!

Радіостудія “Новий двір” – перспектива є!

6 червня – в Україні відзначається День журналіста. Вітаємо усіх творчих працівників Радіостудії “Новий двір”, авторів передач та наших колег з інших медіа регіону із святом! Здоров’я, щастя і творчої наснаги!

Поряд із цим, хочемо поділитись історією та здобутками нашого невеличкого підприємства КП Радіостудія “Новий двір” Червоноградської міської ради.

КП Радіостудія “Новий двір” створена у лютому 1992 року (рішенням міськвиконкому № 63 від 20.02.1992 р.). Наша невеличка телерадіоорганізація і надалі транслює свої передачі для мешканців Червонограда, Соснівки та Гірника.

За час існування колектив радіостудії підготував до виходу понад майже 7000 випусків передач.

Головний редактор Павло Кінах

Радіостудія для трансляції передач використовує канали проводового мовлення, а від недавна розповсюджує свої програми в мережі Інтернет.

З 2019 році ми розпочали своєрідне реформування. З’явилась перспектива створення ефірного мовлення, розвитку в сегменті Інтернет.

Радіостудії не вдалось отримати ліцензію на ефірне мовлення минулого року. Але ми не впали у відчай. Зараз ми подаємо документи на прорахунок додаткової частоти для Червонограда. Сподіваємось, Нацрада в найкоротші терміни завершить усі процедурні питання, відтак нам вдасться вибороти право на Мовлення громад. Адже, впевнені, що саме радіостанції в цьому форматі бракує нашому промисловому шахтарському місту!

Кореспондент Сергій Бондарук

За виділені міською радою кошти, ми придбали обладнання для студії, створили і розвиваємо Веб-сайт та цілодобове інтернет-радіо “Перший Муніципальний Портал”, активно використовуємо соціальні мережі – Facebook, Viber, Telegram, а також відеохостинг YouTube.

Це дає нам можливість активніше поширювати нашу інформацію і не лише слухачам проводового радіо, кількість яких, на жаль, зменшується через небажання його підтримки власниками “Укртелекому”. Зараз слухачами передач і читачами нашої інформації є ширші верстви населення – від молоді до більш-менш прогресивних представників старшого покоління, яким Інтернет стає ближчим.

Через пандемію і введення обмежуючих заходів в Україні, нам не вдалося вийти на належний рівень використання усіх доступних можливостей Інтернет-мовлення. В цілому, наш інтернет-радіоканал ми бачимо як повноцінну платформу для проведення дискусійних передач, проблемних інтерв’ю, ток-шоу…

Директор Олександр Новацький

Наш веб-сайт “Перший Муніципальний Портал” – це агрегатор новин та інформації про все, що відбувається у Червонограді та регіоні. Плануємо розвивати його і надалі, збирати і поширювати всі необхідні активним мешканцям сучасного міста данні!

Віднедавна підприємство змінило прописку і переїхало в нове, виділене міською радою приміщення. Поки це – одна кімната, в якій зараз і редакція, і студія, і бухгалтерія.

Наш колектив невеличкий – 4 працівників, з яких 3 – журналісти.

Не дивлячись на це, ми бачимо перспективу розвитку, можливості, які через створення сучасної ФМ-радіостанції і нових робочих місць, розвиток діджитал-сегменту дадуть ще більшого поштовху для розвитку радіомовлення в нашому краї. І в цьому, віримо, нам допоможуть Червоноградська міська рада і вся велика громада нашого міста!

Колектив КП Радіостудія “Новий двір”. З права – на ліво: директор Олександр Новацький, кореспондент Сергій Бондарук, головний редактор Павло Кінах, бухгалтер Олена Ковалів

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації