728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Передача Радіостудії “Новий двір” – 3 червня 2020 р.

Передача Радіостудії “Новий двір” – 3 червня 2020 р.

Передача КП Радіостудія “Новий двір” за середу, 3 червня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда “Перший Муніципальний Портал”

Слухайте в цьому випуску:

  • Про епідемічну ситуацію в Червонограді
  • На Львівщині оголошене штормове попередження. Через дощі спостерігається підйом рівня води в річках!
  • Відключення від центрального опалення. Як це можна зробити в Червонограді?
  • ДП “Львіввугілля” виконує планові показники і працює найкраще в Україні
  • Про культ святих воїнів на іконах і хорухвах, які є в колекції Червоноградської філії музею історії релігії Палац Потоцьких.
  • 3 червня — свято Костянтина й Олени (Єлени). Докладніше про нього – в рубриці “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” розповість автор і ведучий Тарас Лехман
  • Поетична хвилинка: Вірші поетеси з Івано-Франківська Оксани Кузів читає бібліотекар Червоноградської центральної міської бібліотеки Руслана Федюк
  • Реклама: ТМ “Сокальські ковбаси” запрошує на покупки та пропонує доставку замовлення!
Передача Радіо Новий двір 03.06.2020

Слухайте в цьому випуску:Про епідемічну ситуацію в ЧервоноградіНа Львівщині оголошене штормове попередження. Через дощі спостерігається підйом рівня води в річках!Відключення від центрального опалення. Як це можна зробити в Червонограді?ДП "Львіввугілля" виконує планові показники і працює найкраще в УкраїніПро культ святих воїнів на іконах і хорухвах, які є в колекції Червоноградської філії музею історії релігії Палац Потоцьких.3 червня — свято Костянтина й Олени (Єлени). Докладніше про нього – в рубриці “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” розповість автор і ведучий Тарас ЛехманПоетична хвилинка: Вірші поетеси з Івано-Франківська Світлани Кузів читає бібліотекар Червоноградської центральної міської бібліотеки Руслана ФедюкРеклама: ТМ "Сокальські ковбаси" запрошує на покупки та пропонує доставку замовлення!

Опубліковано Радіостудія Новий двір Середа, 3 червня 2020 р.

Слухайте інтернет-радіоканал “Перший Муніципальний” на нашому сайті через вбудований в браузер плеєр (працює на Opera, Firefox, Explorer, Microsoft Edge)

Якщо ваш браузер Chrome – cлухайте онлайн-радіо за посиланнями:

Для прослуховування ви можете скопіювати посилання у ваш медіа-плеєр.

Ковбаса "Фірмова" вищого ґатунку від ТМ "Сокальські ковбаси" для смачних домашніх вечорів з вишуканим вином та сиром! Пригощайтесь!

Опубліковано Сокальські ковбаси Середа, 6 травня 2020 р.
Реклама
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації