728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Передача Радіостудії “Новий двір” – 30 квітня 2020 р.

Передача Радіостудії “Новий двір” – 30 квітня 2020 р.

Передача КП Радіостудія “Новий двір” за четвер, 30 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда “Перший Муніципальний Портал”

У цьому випуску слухайте:

  • Епідемічна ситуація в Червонограді. Про тестування людей за вчорашній день – директорка міського Центру надання первинної медико-санітарної допомоги Ганна Ярмола.
  • Проведення сесії Червонроградської міської ради на стадіоні викликало резонанс. Ситуацію прокоментував секретар ЧМР Олександр Грасулов.
  • У першого в нашому місті коронавірус було виявлено в настоятеля храму Пресвятої Богородиці Владичиці України о.Володимира Ващука. Сьогодні він вже здоровий, про що поспішив сповістити і громаду міста і своїх парафіян.
  • Кабінет міністрів України дозволив роботу ринків. Коли і на яких умовах Червоноградський ринок розпочне свою роботу, розповідає директор комунального підприємства Сергій Воєвода.
  • Інформує Червоноградська державна податкова інспекція
  • Про зміну номерів телефонів підприємств і установ Червонограда
  • Прес-анонс: Про що пише газета “Новини Прибужжя” в номері від 30 квітня
  • Дніпро для українців. Це просто ріка? Розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас Лехман.
  • Соціальна реклама
  • Реклама: ТМ “Сокальські ковбаси” запрошує на покупки
Передача Радіо Новий двір 30.04.2020

Передача КП Радіостудія "Новий двір" за четвер, 30 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда "Перший Муніципальний Портал" http://1mp.in.ua.У випуску:Епідемічна ситуація в Червонограді. Про тестування людей за вчорашній день – директорка міського Центру надання первинної медико-санітарної допомоги Ганна Ярмола.Проведення сесії Червонроградської міської ради на стадіоні викликало резонанс. Ситуацію прокоментував секретар ЧМР Олександр Грасулов.У першого в нашому місті коронавірус було виявлено в настоятеля храму Пресвятої Богородиці Владичиці України о.Володимира Ващука. Сьогодні він вже здоровий, про що поспішив сповістити і громаду міста і своїх парафіян.Кабінет міністрів України дозволив роботу ринків. Коли і на яких умовах Червоноградський ринок розпочне свою роботу, розповідає директор комунального підприємства Сергій Воєвода.Інформує Червоноградська державна податкова інспекціяПро зміну номерів телефонів підприємств і установ ЧервоноградаПрес-анонс: Про що пише газета “Новини Прибужжя” в номері від 30 квітняДніпро для українців. Це просто ріка? Розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас Лехман.Соціальна рекламаРеклама: ТМ "Сокальські ковбаси" запрошує на покупки

Опубліковано Радіостудія Новий двір Четвер, 30 квітня 2020 р.

Слухайте інтернет-радіоканал “Перший Муніципальний” на нашому сайті через вбудований в браузер плеєр (працює на Opera, Firefox, Explorer, Microsoft Edge)

Якщо ваш браузер Chrome – cлухайте онлайн-радіо за посиланнями:

Для прослуховування ви можете скопіювати посилання у ваш медіа-плеєр.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації