728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Передача Радіостудії “Новий двір” – 29 квітня 2020 р.

Передача Радіостудії “Новий двір” – 29 квітня 2020 р.

Передача КП Радіостудія “Новий двір” за середу, 29 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда “Перший Муніципальний Портал”

Слухайте в цьому випуску:

 • Епідемічна ситуація в Червонограді:
  • Про тестування людей за вчорашній день, – розповідає директорка міського Центру надання первинної медико-санітарної допомоги Ганна Ярмола.
  • Про епідситуацію в Червонограді та Сокальському районі, – розповідає завідувачка Червоноградського міськрайонного лабораторного центру Людмила Гіль
 • Про чергове засідання сесії Червоноградської міської ради, яке відбулось у середу, 29 квітня, на стадіоні “Шахтар”. Питання порядку денного щодо скасування єдиного податку для підприємців на час карантину. З даного питання доповідає секретар ЧМР Олександр Грасулов.
 • Червоноградський міський суд повідомив про розгляд справ щодо порушників умов карантину.
 • Червоноградські рятувальники допомогли гасити пожежу у лісі поблизу с. Поздимир, Радехівського району.
 • Про фондову збірку Червоноградської філії Львівського музею історії релігії Палац Потоцьких. Розповідає зберігачка фондів філії Ольга Путько.
 • Про фольклорну експедицію Київського університету 1851 року розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас Лехман.
 • Реклама: ТМ “Сокальські ковбаси” запрошує на покупки
Передача Радіо Новий двір 29.04.2020

Передача КП Радіостудія "Новий двір" за середу, 29 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда "Перший Муніципальний Портал" http://1mp.in.ua.У випуску:Епідемічна ситуація в Червонограді: Про тестування людей за вчорашній день – директорка міського Центру надання первинної медико-санітарної допомоги Ганна Ярмола.Про епідситуацію в Червонограді та Сокальському районі розповідає завідувачка Червоноградського міськрайонного лабораторного центру Людмила ГільПро чергове засідання сесії Червоноградської міської ради, яке відбулось у середу, 29 квітня, на стадіоні "Шахтар". Питання порядку денного щодо скасування єдиного податку для підприємців на час карантину. З даного питання доповідає секретар ЧМР Олександр Грасулов.Червоноградський міський суд повідомив про розгляд справ щодо порушників умов карантину.Червоноградські рятувальники допомогли гасити пожежу у лісі поблизу с.Поздимир, Радехівського району.Про фондову збірку Червоноградської філії Львівського музею історії релігії Палац Потоцьких. Розповідає зберігачка фондів філії Ольга Путько.Про фольклорну експедицію Київського університету 1851 року розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас Лехман.Реклама: ТМ "Сокальські ковбаси" запрошує на покупки

Опубліковано Радіостудія Новий двір Середа, 29 квітня 2020 р.

Слухайте інтернет-радіоканал “Перший Муніципальний” на нашому сайті через вбудований в браузер плеєр (працює на Opera, Firefox, Explorer, Microsoft Edge)

Якщо ваш браузер Chrome – cлухайте онлайн-радіо за посиланнями:

Для прослуховування ви можете скопіювати посилання у ваш медіа-плеєр.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації