728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Передача Радіостудії “Новий двір” – 22 квітня 2020 р.

Передача Радіостудії “Новий двір” – 22 квітня 2020 р.

Передача КП Радіостудія “Новий двір” за середу, 22 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда “Перший Муніципальний Портал”

У цьому випуску слухайте:

 • Епідемічна ситуація в Червонограді – вже 4 випадки COVID-19
 • Пожежі на міському кладовищі – ще одна проблема Червонограда. Інтерв’ю керівника КП “Комунальник” Володимира Рибака щодо шкоди від паліїв на цвинтарі, а також від крадіїв металу в місті.
 • Про допомогу ветеранам воєн до 5 травня – інформація Управління праці і соціального захисту Червоноградської міської ради.
 • ДСНС: В Червонограді знову горить трава
 • Про благодійну акцію, яку втілили парафіяни храму св. Йосафата в Червонограді. Розповідає ініціатор акції – Павло Низкогуз.
 • Ваше право: про стосунки роботодавців і працівників в умовах карантину. Начальник відділу організації надання вторинної безоплатної правової допомоги та роботи із її надавачами Червоноградського міського ЦБВПД Марія Федоряк.
 • “Пасхальний етюд”. Авторка і ведуча бібліотекарка ЧЦМБ Руслана Федюк.
 • Пасхальні свята тривають. Розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас Лехман
 • Соціальна реклама, оголошення
 • ТМ “Сокальські ковбаси” запрошує на покупки
Новини Радіо Новий двір 21.04.2020

Передача КП Радіостудія "Новий двір" за середу, 22 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда "Перший Муніципальний Портал" http://1mp.in.ua.У випуску:Епідемічна ситуація в Червонограді – вже 4 випадки COVID-19Пожежа на міському кладовищі – ще одна проблема Червонограда. Інтерв'ю керівника КП "Комунальник" Володимира Рибака щодо шкоди від паліїв на цвинтарі, а також від крадіїв металу в місті.Про допомогу ветеранам воєн до 5 травня – інформація Управління праці і соціального захисту Червоноградської міської ради.ДСНС: В Червонограді знову горить траваПро благодійну акцію, яку втілили парафіяни храму св.Йосафата в Червонограді. Розповідає ініціатор акції – Павло Низкогуз.Ваше право: про стосунки роботодавців і працівників в умовах карантину. Начальник відділу організації надання вторинної безоплатної правової допомоги та роботи із її надавачами Червоноградського міського ЦБВПД Марія Федоряк."Пасхальний етюд". Авторка і ведуча бібліотекарка ЧЦМБ Руслана Федюк.Пасхальні свята тривають. Розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас ЛехманСоціальна реклама, оголошенняТМ "Сокальські ковбаси" запрошує на покупки

Опубліковано Радіостудія Новий двір Середа, 22 квітня 2020 р.

Слухайте інтернет-радіоканал “Перший Муніципальний” на нашому сайті через вбудований в браузер плеєр (працює на Opera, Firefox, Explorer)

Якщо ваш браузер Chrome – cлухайте онлайн-радіо за посиланнями:

Для прослуховування ви можете скопіювати посилання у ваш медіа-плеєр.

1 comment
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

1 Comment

 • Anatolii Trotsiuk
  22.04.2020, 21:44

  то вже новий рівень. Респект

  REPLY

Останні публікації