728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Передача Радіостудії “Новий двір” – 21 квітня 2020 р.

Передача Радіостудії “Новий двір” – 21 квітня 2020 р.

Передача КП Радіостудія “Новий двір” за вівторок, 21 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда “Перший Муніципальний Портал”

У випуску:

  • Епідемічна ситуація в Червонограді
  • Про роботу лікарні в час карантину. Головний лікар Червоноградської цетральної міської лікарні Ігор Гронзаль
  • Центр надання медико-санітарної допомоги м.Червоноград отримав подарунки. Про забезпечення Центру засобами індивідуального захисту та дезінфекції.
  • В місті надалі проводяться заходи з метою запобігання поширенню коронавірусу. Про це керівник міського Штабу, І заступник міського голови Червонограда Дмитро Балко.
  • Вогнеборці Червонограда, Соснівки та Великих Мостів ліквідували пожежу в с.Сілець.
  • Християнська передача “Вірую”
  • Про Великдень і Світлий тиждень, якими вони були для наших предків. Розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас Лехман
  • Реклама: які смаколики підготували своїм покупцям ТМ “Сокальські ковбаси”
Новини Радіо Новий двір 21.04.2020

Передача КП Радіостудія "Новий двір" за вівторок, 21 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда "Перший Муніципальний Портал" http://1mp.in.ua.У випуску:Епідемічна ситуація в ЧервоноградіПро роботу лікарні в час карантину. Головний лікар Червоноградскої цетральної міської лікарні Ігор ГронзальЦентр надання медико-санітарної допомоги м.Червоноград отримав подарунки. Про забезпечення Центру засобами індивідуального захисту та дезінфекції.В місті надалі проводяться заходи з метою запобігання поширенню коронавірусу. Про це керівник міського Штабу, І заступник міського голови Червонограда Дмитро Балко.Вогнеборці Червонограда, Соснівки та Великих Мостів ліквідували пожежу в с.Сілець.Християнська передача «Вірую»Про Великдень і Світлий тиждень, якими вони були для наших предків. Розповідає автор і ведучий рубрики “Історія. Постаті. Звичаї. Традиції.” Тарас ЛехманРеклама: які смаколики підготували своїм покупцям ТМ "Сокальські ковбаси"

Опубліковано Радіостудія Новий двір Вівторок, 21 квітня 2020 р.

Слухайте інтернет-радіоканал “Перший Муніципальний” на нашому сайті через вбудований в браузер плеєр (працює на Opera, Firefox, Explorer)

Якщо ваш браузер Chrome – cлухайте онлайн-радіо за посиланнями:

Для прослуховування ви можете скопіювати посилання у ваш медіа-плеєр.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації