728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Інціатива “Знаю! Вмію! Розумію!”: Органи прокуратури. Структура та повноваження

Інціатива “Знаю! Вмію! Розумію!”: Органи прокуратури. Структура та повноваження

“Органи прокуратури. Структура та повноваження» – тема чергової зустрічі учасників ініціативи “Знаю! Вмію! Розумію!”, яка реалізовується мережею місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у партнерстві з громадськими організаціями, державними установами, громадськими та політичними діячами.

“13 квітня до ініціативи приєднався Віктор Чумак – Головний військовий прокурор України (2019-2020), депутат ВРУ VII і VIII скликань”, – повідомляється на сторінці Території права.

Фото Територія права

Він вичерпно та структуровано ознайомив учасників з функціями та структурою органів прокуратури, повноваженнями керівників окружних та обласних прокуратур, Генерального прокурора, правами та обов’язками, повноваженнями прокурорів різних рівнів.

нів прокуратури, повноваженнями керівників окружних та обласних прокуратур, Генерального прокурора, правами та обов’язками, повноваженнями прокурорів різних рівнів.

Відповіді на питання про те:

 • Для чого потрібна реформа прокуратури
 • Які виникають проблеми у реформуванні прокуратури
 • Чим для нього є успішно реформована прокуратура
 • Чи можуть достроково усунути від посади прокурора і за що
 • Що таке таємниця слідства і чи притягають до відповідальності за її порушення
 • Якою має бути зарплата прокурора окружної прокуратури
 • Що таке корупція
 • Як повернути довіру людей до органів прокуратури та влади загалом,
  учасники зустрічі почули простою, доступною мовою.

Окрім того, Віктор Васильович поділився і своїм досвідом роботи у комітеті Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, який очолював, будучи народним депутатом, рецептом успішної людини.

Роби все, що повинен робити + не бійся брати відповідальність на себе + вчися, все життя вчися

В. В. Чумак
Світлина від Територія права.
Фото Теритрія права

Довідково :

Закінчив Хмельницьке артилерійське командне училище, потім – юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка, вивчав право і прикордонний менеджмент в Академії прикордонної поліції Німеччини. Працював у Національній академії державної прикордонної служби (очолював кафедру військового права), Держкомітеті у справах охорони державного кордону. Був директором Українського інституту публічної політики. Двічі був обраний народним депутатом України. Очолював комітет Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Був одним із претендентів на посаду керівника Національного антикорупційного бюро. Заступник генерального прокурора Руслана Рябошапки, головний військовий прокурор. Займався реформою прокуратури. 11 днів виконував обов’язки генпрокурора. Кандидат юридичних наук, генерал-майор юстиції

Нагадуємо:

Навчально-дискусійна платформа працюватиме на базі Інтернет-ресурсу ZOOM. Двічі на тиждень її учасники зустрічатимуться в он-лайні під час занять, працюватимуть індивідуально та в групах, дискутуватимуть, спілкуватимуться з експертами з тих чи інших питань.

Платформа:

Навчальна – створює доступ до якісних, актуальних та корисних навчальних матеріалів, компетентних носіїв знань та інформації; тут вчаться разом

Дискусійна – тут поважають КОЖНУ думку, навіть, якщо вона для когось незвична чи незручна; тут ставлять непрості питання та спільно шукають на них відповіді; тут поважають аргумент і мотивацію

Комунікаційна – на старті платформа об’єднує учасників з 11 областей України. Це можливість почути інших та бути почутим іншими

Що плануємо?

 • навчання з прав людини та напрацювання механізмів захисту прав;
 • вивчення основ законодавства України;
 • он-лайн зустрічі з експертами в різних галузях, з відомими та авторитетними людьми;
 • рубрику «Запитай у адвоката»;
 • індивідуальну та групову пошукову, аналітичну та творчу роботу;
 • акції/ заходи/ конкурси на проміжних етапах навчання;

Червоноградський місцевий центр з надання БВПД Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Білоцерківський місцевий центр з надання БВПД Голопристанський місцевий центр з надання БВПД Охтирський місцевий центр з надання БВПД Роздільнянський місцевий центр з надання БВПД Молодіжний ініціативний центр ГО “Волонтери Вижниці”

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації