728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Передача Радіостудії “Новий двір” за 13 квітня 2020 р.

Передача Радіостудії “Новий двір” за 13 квітня 2020 р.

Передача КП Радіостудія “Новий двір” за понеділок, 13 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда “Перший Муніципальний Портал”

У випуску:

  • В Червонограді зафіксовано випадок захворюваності на COVID-19.

    Про це на брифінгу повідомили керівник міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру Дмитро Балко і директор Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Червоноград Ганна Ярмола.
  • Христянська передача “Вірую”
Новини Радіо Новий двір 13.04.2020

Передача КП Радіостудія "Новий двір" за понеділок, 13 квітня 2020 р. на першому інтернет-радіоканалі Червонограда "Перший Муніципальний Портал" http://1mp.in.ua.У випуску:- В Червонограді зафіксовано випадок захворюваності на COVID-19. Про це на брифінгу повідомили керівник міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру Дмитро Балко і директор Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Червоноград Ганна Ярмола.- Христянська передача "Вірую"

Опубліковано Радіостудія Новий двір Понеділок, 13 квітня 2020 р.

Слухайте інтернет-радіоканал “Перший Муніципальний” на нашому сайті через вбудований в браузер плеєр (працює на Opera, Firefox, Explorer)

Якщо ваш браузер Chrome – cлухайте онлайн-радіо за посиланнями:

Для прослуховування ви можете скопіювати посилання у ваш медіа-плеєр.

Світлина від Радіостудія Новий двір.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації