728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Почалась підготовка до конкурсу “Кристинопільська красуня”

Почалась підготовка до конкурсу “Кристинопільська красуня”

Конкурс відбудеться в Червонограді на початку весни. Організатори в пошуку спонсорів, партнерів та красунь!

Вже стало доброю традицією у нашому місті проводити культурно-масові заходи для дітей та молоді, які дозволяють хлопцям та дівчатам показати на загал власні таланти у різних напрямках. Хтось співає, інші танцюють, малюють, пишуть вірші чи прозу, грають у футбол, бігають-стрибають… І як правило це їм усім дає наснагу та привід для подальшого вдосконалення своїх здібностей.

Залучаються до участі у конкурсах, фестивалях, турнірах і найменші діти. Зокрема мова йде і про традиційний дитячий конкурс краси «Кристинопільська красуня» (колись він мав назву «Красуня Прибужжя»). Цього року він теж відбудеться на початку весни, але в трішки в іншому форматі.

Про усі організаційні моменти, умови відбору дівчат для участі у цьому видовищному дійстві, про його організаторів та власне про саму конкурсну програму розповіла на брифінгу для журналістів ініціатор – Христина Чемерис, психолог Червоноградського міського Центру соціальних служб для молоді.

Вона зокрема зазначила, що буде дві вікових категорії учасниць – дівчата від 6 до 9 рокі та старші – 10-11 років, тобто визначатимуться «міні-міс» і «міс» конкурсу.

Наразі розпочався підготовчий етап: пошук меценатів-спонсорів, визначення членів журі,  відбір дітей,  навчання-репетиціїі і т.і. Головне, що старт досить виснажливого процесу вже оголошено!

Слідкуйте за інформацією на нашому сайті та в групах Фейсбук.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації