728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Бережіть прекрасні почуття!

Бережіть прекрасні почуття!

14 лютого — свято Валентина, День закоханих. І хоч це не наше народне свято (тим паче не церковне!), та й за кордоном про нього мало знають, все ж серед української молоді воно стало популярним.

Закохані парубки дарують дівчатам квіти, сувеніри, обмінюються з ним поштівками у вигляді сердечок. Тож, вважаємо, така традиція має право на існування, адже за нею – прояв щирих почуттів.

З цієї нагоди члени Червоноградського відділення Міжнародної Академії літератури і журналістики Ольга Бучек (учениця школи №1), Олена Федюра (учениця гімназії) і Маркіян Лехман (студент факультету медіакомунікацій та підприємництва Української академії друкарства) підготували для місцевої радіостудії «Новий Двір» передачу «Бережіть прекрасні почуття!», читали свою інтимну лірику.

До речі, ідея, сценарій радіопередачі належить саме їм. Готували її без будь-якої участі дорослих (наставників, керівників). Запис та монтаж передачі до ефіру здійснив журналіст Сергій Бондарук.

Прес-служба Червоноградського відділення МАЛіЖ

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації