728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Засновник МАЛіЖу Василь Тарчинець потребує підтримки

Засновник МАЛіЖу Василь Тарчинець потребує підтримки

У ректора МАЛіЖ виявили недугу, Василь Тарчинець потребує термінового обстеження за кордоном.

vasyl tar

У небезпеці життя громадського діяча, ректора Міжнародної академії і журналістики, заслуженого журналіста України, заступника голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, головного редактора Всеукраїнського журналу-газети для дітей та юнацтва «Сузір’я Фест», засновника і генерального директора Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я», полковника у відставці Збройних сил України.

Чотири роки тому у клініці Вроцлавського медичного університету в Польщі Василю Федоровичу Тарчинцю була виконана складна операція. Після неї він продовжує лікування і ретельне спостереження. У результаті нещодавно проведеного обстеження виявлено новий рецидив, який загрожує життю громадського діяча – ректора Міжнародної академії літератури і журналістики. Для попередження великої небезпеки для життя Василя Федоровича, засновника та генерального директора Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я», заступника голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, необхідно зробити обстеження за кордоном, вартість якого складає понад 50 тисяч гривень. Для військового пенсіонера і громадського активіста ця сума для обстеження, а також дорожніх витрат та проживання за кордоном, є непосильною.

Майже за 30 років служби у війську Василь Тарчинець, окрім звання «Заслужений журналіст України» та 16 власних книг, серед яких – «Кредо життя», «Стерня Кашицького», «Полковник із Ясіня», «Село у підніжжі Кичери», «Кепа», п’ятьох колективних дитячих книг, понад 200 випусків дитячої газети-журналу «Сузір’я Фест», матеріальних статків не нажив.

Частину коштів для лікування зібрала сім’я, однак їх замало. А тому звертаємося до усіх небайдужих, щирих і добрих людей – допоможіть врятувати життя, талановитого журналіста, великого друга обдарованих дітей України та зарубіжжя.

Визначену Вами суму коштів для Тарчинця Василя Федоровича можна перерахувати на його картку у ПриватБанку за номером:

          4149439312127503

Будемо усім вдячні хто долучиться до рятівної місії, а також поширить цю інформацію!

Прес-служба Міжнародної академії літератури і журналістики та редакція всеукраїнського журналу-газети для дітей та юнацтва «Сузір’я Фест»

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації